Олімпіади міський етап

Дуже дивний пейзаж
Косяками ідуть таланти,
Сьоме небо своє
Причинає собі суєта
При майстрах.
Якось легше.
Вони – як Атланти
Держать небо на плечах
Тому і є висота.

Вітаємо переможців ІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з базових предметів та іхніх учителів.

Прізвище ім’я Клас Місце Предмет Вчитель
1

 

Бачинський Ігор 11-Б 1 географія Оленчук Г.К.
3 історія Сімків З.В.
2

 

Опайнич Андрій 10-А 1 хімія Груба О.М.
3 трудове навчання Москальцев Р.В.
3 Бохінська Яна 9-А 1 хімія Груба О.М.
4 Патюк Яна 10-А 1 біологія Коротич І.Н.
5

 

 

Найда Анастасія

 

     8-В

 

2 фізика Коломиєць-Тиха У.Я.
2 історія Пашко Р.І.
3 географія Романів Л.І.
6

 

 

Охович Анна

 

    10-А

 

2 біологія Коротич І.Н.
2 географія Оленчук Г.К.
3 історія Друк М.І.
7

 

Гудзовата Христина 8-В 2 біологія Голинська Л.М.
3 укр.мова та л-ра Остафійчук М.Т., Попадинець М.М.
8

 

 

Демедюк Віталій

 

11-Б

 

2 інформатика Мельник Б.М.
1 Інформац. технології Мельник Б.М.
3 економіка Оленчук Г.К.
9

 

Лаврій Руслан 11-Б 2 інформатика Мельник Б.М.
3 економіка Оленчук Г.К.
10

 

Мельник Денис 7-А 2 фізика Тур О.С.
3 математика Тимків Л.А.
11

 

Сметаннікова Вікторія 8-В 2 хімія Груба О.М.
3 фізика Бухвак І.Є.
12 Апостолова Софія 9-А 2 ім. Яцика Попадинець М.М.
3 історія Сімків З.В.
13 Лугова Олександра 8-В 2 німецька мова Мальцев Ю.О.
3 ім. Яцика Захар М.В.
14

 

Себій Андріана

 

11-А 3 укр.мова та л-ра Захар М.В., Логуш О.І.
3 ім. Яцика Захар М.В.
15 Лаврик Кароліна 9-А 2 польська мова Пасєка Н.Я.
16 Люльчак Марія 9-А 2 біологія Павлишин Т.Г.
17 Філімонова Анастасія 11-а 2 екологія Голинська Л.М.
18 Хухра Вікторія 10-А 2 хімія Груба О.М.
19 Безрука Анастасія 8 3 німецька мова Мальцев Ю.О.
20 Бондаренко Артур 10-Б 3 польська мова Пасєка Н.Я.
21 Вінтонів Ольга 8-А 3 біологія Гуць Н.М.
22 Дідошак Олександр 7-Б 3 хімія Янів Л.С.
23 Зінченко Ілона 10-А 3 екологія Коротич І.Н.
24 Іваськів Ірина 10-А 3 хімія Груба О.М.
25 Кащак Денис 8-Б 3 польська мова Пасєка Н.Я.
26 Коневич Максим 9-Б 3 математика Констанкевич О.М.
27 Криклива Юлія 10-Б 3 фізика Коломиєць-Тиха У.Я.
28

 

Кузь Марія 8-Б 3 хімія Фуртас Г.В.
2 інфор технології Грицак Ю.В.
29 Ланевська Романна 9-Г 3 трудове навчання Панчук Т.М.
30 Лужний Валентин 10-А 3 польська мова Пасєка Н.Я.
31 Микулин Анна 10-А 3 історія Друк М.І.
32 Оленчук Софія 8-В 3 біологія Голинська Л.М.
33 Олеськів Михайло 6-Б 3 математика Довбняк Н.Р.
34 Пехней Давид 11-Б 3 економіка Оленчук Г.К.
35 Смольський Максим 9-Б 3 англійська мова Вовчак Л.І.
36 Федоришин Петро 9-Б 3 фізика Тур О.С.
37 Щербій Інна 10-В 3 географія Оленчук Г.К.
38 Кашин Володимир 8-Б 1 інформатика Лужний Т.Б.
39 Масляк Артур 5 2 «Як ти знаєш Біблію?» Бура Г. В.
40 Паламарчук Анастасія 6 3 «Як ти знаєш Біблію?» Бура Г. В.
41 Найда Анастасія 8 3 «Як ти знаєш Біблію?» Бура Г. В.
42 Квятковська Марта 7 3 образотворче мистецтво Кащій В. В.
Posted in Без категорії.