Олімпіади шкільний етап

Особливі привітання особливим учням, що навчаються в нашому ліцеї і є переможцями І-го етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів.

Захоплюємось Вами і бажаємо подальших перемог.

В закладу, який має таких учнів – велике майбутнє

№ з/п Прізвище, імя по батькові Клас Предмет
1.        Бондаренко Артур Віталійович 10-Б  

 

Польська

мова

2.        Лужний Валентин 10-А
3.        Лаврик Кароліна Федорівна 9-А
4.        Кащак Денис Володимирович 8-Б
5.        Пилипович Вікторія Богданівна 8-Г
6.        Опайнич Андрій Ярославович 10-А  

 

Екологія

7.        Філімонова Анастасія Віталіївна 11-А
8.        Зінченко Ілона Кирилівна 10-А
9.        Найда Анастасія Андріївна 8-В  

 

 

 

Історія

10.     Сметаннікова Вікторія Олександрівна 8-В
11.     Мендюк Назар Романович 9-Б
12.     Апостолова Софія Борисівна 9-А
13.     Микулин Анна Іванівна 10-А
14.     Охович Анна Романівна 10-А
15.     Стефанів Тарас Андрійович 11-А
16.     Бачинський Ігор Юрійович 11-Б
17.     Дідошак Олександр Романович 7-б  

 

 

Хімія

18.     Сметаннікова Вікторія Олександрівна 8-В
19.     Гудзовата Христина Василівна 8-В
20.     Кузь Марія Віталіївна 8-Б
21.     Бохінська Яна Степанівна 9-А
22.     Іваськів Ірина Сергіївна 10-А
23.     Опайнич Андрій Ярославович 10-А
24.     Хухра Вікторія Володимирівна 10-А
25.     Леньо Наталія Володимирівна 11-А Англійська мова
26.     Вінтонів Анна Михайлівна 10-Б
27.     Смольський Максим Романович 9-Б
28.     Гериш Тетяна Ігорівна 9-А
29.     Оленчук Софія Романівна 8-В
30.     Сметаннікова Вікторія Олександрівна 8-В
31.     Лаврик Кароліна Федорівна 9-А  

 

 

Географія

32.     Охович Анна Романівна 10-А
33.     Щербій Інна Мирославівна 10-В
34.     Бачинський Ігор Юрійович 11-Б
35.     Найда Анастасія Андрівна 8-В
36.     Гаврилюк Соломія Олегівна 8-В
37.     Жовнір Богдан Миколайович 8-А
38.     Опайнич Андрій Ярославович 10-А  

 

Інформаційні технології

39.     Демедюк Віталій Ігорович 11-Б
40.     Кашин Володимир 8-Г
41.     Кузь Марія Віталіївна 8-Б
42.     Апостолова Софія Борисівна 9-А Правознавство

 

 

43.     Луцик Яна Андріївна 9-Б
44.     Прокопченко Юлія Вадимівна 9-Д
45.     Солонинка Володимр Миколайович 9-Д
46.     Олеськів Михайло Іванович 6-В  

Математика

47.     Хухра Юрій Володимирович 6-А
48.     Шляхтич Назар Сергійович 7-А
49.     Мельник Денис Борисович 7-В
50.     Найда Анастасія Андріївна 8-В
51.     Олексин Анастасія Романівна 8-Г
52.     Криклива Юлія Володимирівна 10-Б
53.     Пехней Давид Робертович 11-Б
54.     Шляхтич Назар Сергійович 7-В  

Німецька мова

55.     Лугова Олександра Ігорівна 7-В
56.     Мельник Денис Борисович 7-В
57.     Мельник Денис Борисович 7-В  

 

     Фізика

58.     Найда Анастасія Андріївна 8-В
59.     Сметаннікова Вікторія Олександрівна 8-В
60.     Кащак Денис Володимирович 8-Б
61.     Федоришин Петро Петрович 9-Б
62.     Криклива Юлія Володимирівна 10-Б
63.     Гудзовата Христина Василівна 8-В  

Українська мова та література

64.     Микулин Анна Іванівна 10-А
65.     Себій Андріана Степанівна 11-А
66.     Апостолова Софія Борисівна 9-А
67.     Лугова Олександра Ігорівна 7-В
68.     Оленчук Софія Романівна 8-В
69.     Воробець Ольга Ігорівна 10-Б  

Трудове навчання

70.     Лаврів Ірина Володимирівна 11-В
71.     Ланевська Романа Романівна 9-Г
72.     Мельничук Іван Андрійович 9-А
73.     Опайнич Андрій Ярославович 10-А
74.     Люльчак Марія Іванівна 9-А      

 

 

 

Біологія

 

 

75.     Балита Богдан Романович 9-А
76.     Вінтонів Ольга Володимрівна 8-А
77.     Гудзовата Христина Василівна 8-В
78.     Оленчук Софія Романівна 8-В
79.     Себій Андріана Степанівна 11-А
80.     Патюк Яна  Олександрівна 10-А
81.     Охович Анна Романівна 10-А
82.     Хухра Вікторія Володимирівна 10-А
83.     Мельник Денис Борисович 7-В         

 

 

Інформатика

84.     Ганущак Артем Васильович 9-Б
85.     Демедюк Віталій Ігорович 11-Б
86.     Лаврій Руслан Романович 11-Б
87.     Миндюк Назар Іванович 9-Б  

Астрономія

88.     Луцан Ірина Ігорівна 11-А
89.     Бачинський Юрій Ігорович 11-Б  

 

Економіка

90.     Вітер Святослав Сергійович 11-Б
91.     Демедюк Віталій Ігорович 11-Б
92.     Пехней Давид Робертович 11-Б
93.     Лаврій Руслан Романович 11-Б

 

 

 

 

Posted in Без категорії.