Декадник правовиховної роботи

Метою правового виховання в школі є формування в кожного учня системи знань з питань основ держави та права, розвиток інтересу до цієї галузі знань і зв’язок права з навколишньою дійсністю; інтересу до її законодавчих та виконавчих органів; прищеплення навичок правосвідомої поведінки; формування потреб та вмінь активно захищати в установленому законом порядку свої права та законні інтереси інших осіб. Тому в школі пройшов декадник правового виховання, під час якого були проведені різноманітні заходи.

Соціальні педагоги провели такі заходи: виховну годину з учнями 5-Г класу на тему “Дружній колектив: який він?”, тренінгове заняття “Національна дитяча “гаряча лінія”, розвивальне заняття “Поважай себе – поважай ближнього” та розвивальне заняття “Подорож під назвою Життя” у 5-В класі, метою якого було формування в учнів життєвих цінностей.

 

Практичний психолог провела заняття під назвою “Я подолаю булінг”, “Ти і поліція”, “Подорож до Країни Права”, “Діагностування температури дитини у моєму класі” та тренінг-гру “Закон і ми”.

6 грудня, в рамках декадника правовиховної роботи,учні 6-Б класу зустрілися із інспекторами ювенальної превенції Калуського відділу Головного управління національної поліції Івано-Франківської області та поспілкувались на тему “Булінг в учнівському середовищі і правова відповідальність”.
Голова циклової комісії з права, викладач Корольов Віктор Володимирович, провів Всеукраїнський урок права “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
Лектор обговорив з учнями такі питання: 
1) “Правова освіта і правове виховання молоді”; 
2) “Особливості відповідальності неповнолітніх”.
 
Posted in Новини.